Понеділок, 23.10.2017, 15:19
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [362]
Краєзнавчий відділ [146]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [143]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [27]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [95]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [38]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [112]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [43]
Вітання з досягненнями
Скаутинг і краєзнавство [0]
Один з напрямів роботи краєзнавчих гуртків
Головна » 2009 » Лютий » 28 » Відбувся Обласний конкурс “Кращий юний краєзнавець 2008 року”
Відбувся Обласний конкурс “Кращий юний краєзнавець 2008 року”
14:56
1. Назва: Обласний конкурс “Кращий юний краєзнавець 2008 року”.
2. Час і місце: з 1 січня 2008 року до 26 лютого 2009 року, Запорізька область (заочний етап – до 31.12.08 р.; очний етап – 25-26.02.09 р. у рамках Обласного форуму кращих краєзнавчих об’єднань учнівської молоді 2008 року).
3. Організатори: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Запорізької обласної ради
4. Мета: формування в учнівської молоді наукового світогляду та культури на основі залучення її до справи вивчення й збереження природної та культурної спадщини рідного краю.
5. Зміст (номінації): 
- “Кращий юний історик-краєзнавець” (вивчення історії Запорізької області, збереження історико-культурної спадщини рідного краю);
- “Кращий юний етнолог-краєзнавець” (етнологічні дослідження та збереження етнокультурної спадщини рідного краю);
- “Кращий юний географ-краєзнавець” (вивчення і збереження ландшафтів та інших географічних об’єктів рідного краю);
- “Кращий юний еколог-краєзнавець” (вивчення живої природи Запорізької області, збереження біологічного різноманіття рідного краю).
6. Учасники: у конкурсі взяли участь 32 юних краєзнавця – представників краєзнавчих об’єднань загальноосвітніх та позашкільних закладів обласного і міського підпорядкування (ЗОЦТКУМ, МПДЮТ), Комунарського, Ленінського і Орджонікідзевського районів м. Запоріжжя, м. Енергодар, м. Мелітополь, Бердянського, Василівського, Веселівського, Приморського та Чернігівського районів.  
7. Результати:
Переможцями стали (за номінаціями): 
- “Кращий юний історик-краєзнавець” – Куцевол Василь, вихованець РБДЮТ Оріхівського району;
- “Кращий юний географ-краєзнавець” – Підопригора Ольга, учениця гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
- “Кращий юний етнолог-краєзнавець” – Гневковська Діана, вихованка ЦДЮТур, учениця гімназії № 19 м. Мелітополь;
- “Кращий юний еколог-краєзнавець” – Скокова Настя, учениця гімназії № 107 Комунарського району м.Запоріжжя;



Категорія: Новини Центру | Переглядів: 1067
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Лютий 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0