Понеділок, 23.04.2018, 03:59
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [365]
Краєзнавчий відділ [167]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [158]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [36]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [111]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [45]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [119]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [45]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [11]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2016 » Квітень » 27 » Запрошуємо до участі в ІХ обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи»
Запрошуємо до участі в ІХ обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи»
15:56

Запрошуємо до участі
в ІХ обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи»

Шановні завідувачі районних відділів освіти, адміністрації шкіл та керівники краєзнавчих гуртків!

17-19 травня 2016 року у м. Запоріжжя КЗ «Запорізький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді» ЗОР проводитиме ІХ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді “Знай, люби, бережи». На зльоті, під час цікавої програми конкурсів та змагань всі учасники матимуть змогу продемонструвати свої вміння, знання та навички з природничого краєзнавства, методів науково-дослідницької роботи, туристської підготовки. Також, юні краєзнавці матимуть чудову можливість обмінятися досвідом з своїми однолітками та багато чого цікавого почерпнути від професійної суддівської колегії зльоту.

До участі у зльоті запрошуються команди краєзнавчих гуртків початкового і основного рівнів КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР природничого напряму, екологічних та географічних гуртків навчальних закладів області.

В зльоті можуть приймати участь команди двох вікових груп:
- молодша вікова група – 6-8 класи (початкового та основного рівнів І року навчання);
- старша вікова група – 9-11 класи (основного рівня І-ІІІ рівня навчання)

Склад команди: 8 учнів (2 запасних) + керівник, заступник керівника та суддя від району (міста). Допускається участь у старшій віковій групі окремих учнів 6-8 класів. Участь учнів 9-11 класів у молодшій віковій групі не дозволяється.

Реєстрація. Команди з районів (міст) області прибувають на місце проведення зльоту (о. Хортиця, «Туристський пляж») до 10 години 17 травня 2016 року, де розміщуються в польових умовах у наметовому містечку. Команди повинні мати усе спорядження, необхідне для організації польового табору. Приготування їжі командами здійснюється самостійно на багатті, яке дозволяється використовувати тільки в місцях, вказаних організаторами зльоту.

Якщо Ви бажаєте, щоб команда Вашого району, школи, гуртка прийняла участь в зльоті, захистила честь свого навчального закладу, продемонструвала свої вміння та знання, нагадуємо, що попередню заявку на участь необхідно надати до 04 травня за електронною адресою: kray_zoctkum@ukr.net (в темі листа обов’язково зазначте «заявка на природничий зліт), або за телефоном: (061)224-24-71 (спитати Петроченко Віктора Івановича).

Положення про зліт Ви можете знайти на сайті КЗ «Центр туризму» ЗОР в розділі «Краєзнавчий відділ: план масових заходів».

Готуючись до зльоту ОБОВ’ЯЗКОВО зверніть увагу на пункт положення «Документація та терміни її подання»:

Лист (попередня заявка) про участь у зльоті надсилається до 04.05.2016 р. електронною поштою на адресу kray_zoctkum@ukr.net.

Іменні заявки на участь команд у змаганнях виключно за формою додатку 1, завіренні підписом і печаткою начальника рай (міськ), ВО або керівника навчального закладу, а також печаткою медичного закладу, подаються до мандатної комісії в день заїзду.

Разом з іменною заявкою керівникам команд потрібно подати такі документи:
- копії паспортів учасників (на учнів до 16 років – свідоцтво про народження), завірені підписом і печаткою керівника навчального закладу;
- для учасників, які не мають паспортів – учнівські (студентські) квитки, дійсні на 2015-2016 н.р. або довідки з місця навчання на 2015-2016 н.р. виключно за формою додатку 2. Учнівські квитки, виготовленні поліграфічним способом, та довідки з місця навчання, мають бути завіренні підписом директора навчального закладу та печаткою, що перекриває фотографію не менш ніж на третину. Також додатково повинна бути завірена печаткою інформація про рік навчання (кожен навчальний рік окремо);
- кваліфікаційні книжки спортсменів із оформленими розрядами (при наявності);
- страхові поліси від нещасних випадків на всіх учасників, дійсні на час проведення змагань. Умови страхування повинні передбачати страховий захист від нещасних випадків, які сталися під час занять спортом;
- медичні книжки (копії, завірені печаткою керівника закладу) керівників команд;
- наказ закладу щодо участі команди в змаганнях, у якому зазначено про проведення інструктажів із безпеки життєдіяльності з учасниками змагань (для команд КЗ «Центр туризму» ЗОР – журнал реєстрації інструктажів із безпеки життєдіяльності з гуртківцями).

Як Ви знаєте, всі змагання починаються з мандатної комісії. Мандатна комісія зльоту не має права допустити команду до змагань, якщо не вистачає бодай одного з перерахованих вище документів.

Тож давайте сумісними зусиллями зробимо все можливе, щоб таких випадків не було, а всі діти-учасники зльоту мали змогу отримати задоволення від змагання зі своїми однолітками, однодумцями, друзями!

Чекаємо Ваших заявок і запрошуємо до участі в ІХ обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи».

Категорія: Краєзнавчий відділ | Переглядів: 268
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0