Понеділок, 28.05.2018, 05:38
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [130]
Краєзнавчий відділ [168]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [162]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [35]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [120]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [51]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [47]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [14]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2009 » Червень » 4 » 20-23 травня 2009 року на території урочища «Балка Канцерівська» був проведений ІІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді
20-23 травня 2009 року на території урочища «Балка Канцерівська» був проведений ІІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді
14:14

Про підсумки проведення ІІ обласного природничо-краєзнавчого зльоту учнівської молоді

Відповідно до наказу обласного управління освіти і науки від 29.12.08 р. № 610 „Про залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР у 2009 році” з метою сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді з питань природничого краєзнавства 20-23 травня 2009 року на території урочища «Балка Канцерівська» Запорізького району був проведений ІІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді. У зльоті взяли участь 20 команд двох вікових груп (старша і молодша) загальною кількістю учасників – 206 чоловік з Жовтневого, Комунарського, Ленінського, Орджонікідзевського, Шевченківського районів м. Запоріжжя; м. Енергодар, Василівського, Веселівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Куйбишевського, Чернігівського районів та КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР. Зліт пройшов на високому організаційному рівні. Всі учасники зльоту брали активну участь у тематичній змагально-конкурсній програмі зльоту, продемонстрували глибокі знання з природничого краєзнавства, навички пошукової краєзнавчо-дослідницької роботи.

Команди – переможці зльоту:
1.1.1. Комплексний залік:
- старша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівники Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
2 місце – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району (керівник Солоха А. В.);
3 місце – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району (керівник Тимошенко В.Д.);
- молодша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.); 
2 місце – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району (керівник Бадіон О.П..);
3 місце – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя (керівник Шелегеда В.І.);
1.1.2. Змагання КПКМ (контрольний природничо-краєзнавчий маршрут):
- старша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
2 місце – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району (керівник Солоха А. В.);  
3 місце – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району (керівник Тимошенко В.Д.); 
- молодша вікова група:
1 місце – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району (керівник Бадіон О.П..);
2 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівники Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
3 місце – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя (керівник Шелегеда В.І.);
1.1.3. Конкурс «Ерудити-краєзнавці»:
- старша вікова група:
1 місце – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району (керівник Солоха А. В.); 
2 місце – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР гімназії № 50 Ленінського району м. Запоріжжя (керівник Черних М.А.);
3 місце – команда Кушугумської СШ «Інтелект» Запорізького району (керівник Апостолова А.О.);
- молодша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.); 
2 місце – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя (керівник Шелегеда В.І.);
 3 місце – команда колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя (керівник Петрова І.Ю.).
1.1.4. Конкурс «Природна стежина»:
- старша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
2 місце – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району (керівник Солоха А. В.);
3 місце – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району (керівник Тимошенко В.Д.);
- молодша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
2 місце – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя (керівник Шелегеда В.І.);
3 місце – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району (керівник Бадіон О.П..);
1.1.5. Конкурс «Театралізоване представлення команд»:
- старша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.);
2 місце – команда ЗНВК № 77 Шевченківського району м. Запоріжжя (керівники Кучер-Горіла В.О., Яструбова Н.О.)
3 місце – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району (керівник Тимошенко В.Д.);
- молодша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.); 
2 місце – команда „ЕВРІС” ЗОШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя (керівник Смотрицька І. М.);
3 місце – команда «Зелений світ» Веселівського відділу КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Веселівської ЗОШ № 2 (керівник Балагура А.Й.);
1.2.6. Конкурс «Самодіяльна пісня»:
- старша вікова група:
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.); 
2 місце – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району (керівник Тимошенко В.Д.);
3 місце – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району (керівник Солоха А. В.); 
- молодша вікова група: 
1 місце – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя (керівник Гаврюшина Л.В., Черьомухіна А.О., Рожковський С.П.); 
2 місце – команда «ЮНЕКО - 2» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя (керівник Шелегеда О.Р.); 
3 місце – команда «Зелений світ» Веселівського відділу КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Веселівської ЗОШ № 2 (керівник Балагура А.Й.).
1.2. Нагородити грамотами КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР переможців зльоту:
1.2.1. Фотоконкурс «Рідна природа очима краєзнавців»: 
- тема «Природні ландшафти та геологічні утворення Запорізького краю»:
1 місце – Божко Антон – учень 8 класу гімназії «Світоч» Вільнянського району;
2 місце – Петрова Ірина Юріївна – керівник команди колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя;
3 місце – Калиновська Катерина – учениця 8 класу Запорізького навчально-виховного комплексу № 77 Шевченківського району м. Запоріжжя;
- тема «Природно-заповідні території Запорізької області»:
1 місце – Трофіменко Сергій Вікторович – керівник гуртків районної станції юних туристів Василівського району;
2 місце – Петрова Ірина Юріївна – керівник команди колегіуму № 98 Жовтневого району м. Запоріжжя
- тема «Рослинний і тваринний світ Запорізького краю»:
1 місце – Лесь Альоша – учениця 10 класу Куйбишевської спеціалізованої ЗОШ «Інтелект» Куйбишевського району;
2 місце – Трофіменко Дмитро – вихованець районної станції юних туристів Василівського району;
3 місце – Сєчіна Анастасія – учениця Веселівської ЗОШ № 2, вихованка гуртка «Зелений світ» Веселівського відділу КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР.
1.2.2. Кращій екскурсовод у конкурсі «Природна стежина»:
- старша вікова група:
Кругляк Дмитро – учень 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
Яковенко Володимир – учень 10 класу Верхньотокмацької ЗОШ – команда «Ехо» РБДЮТ Чернігівського району;
Кудрявцева Ірина – учениця 10 класу – команда Куйбишевської СЗОШ «Інтелект» Куйбишевського району;
Снітко Катерина – учениця 10 класу Верхньотокмацької ЗОШ – команда «Ехо» РБДЮТ Чернігівського району;
- молодша вікова група:
Бадіон Анастасія – учениця 7 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР; 
Підопригора Ольга – учениця 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
Кулик Олена – учениця 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя; 
1.2.3. Конкурс «Знавці рідної природи»:
1.2.3.1. Напрямок «Знавці геології»
- старша вікова група: 
1 місце – Кругляк Дмитро – учень 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Бондаренко Ярослав – учень 11 класу, Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району;
3 місце – Вербицький Ярослав – учень 9 класу – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району
- молодша вікова група:
1 місце – Керов Олександр – учень 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Коротич Анатолій - учень 8 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
3 місце – Костюк Юрій – учень 6 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
1.2.3.2. Напрямок «Знавці ґрунтів»:
- старша вікова група:
1 місце – Кісь Олександра – учениця 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Вовк Артем – учень 9 класу, гімназії 50 Ленінського району м. Запоріжжя – команда «КіТ» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
3 місце – Заболотній Іван – учень 9 класу, Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району;
- молодша вікова група:
1 місце – Кулік Олена – учениця 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Вознякова Дарина – учениця 7 класу – команда „ЕВРІС” ЗОШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя;
3 місце – Солоха Марина – учениця 6 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
1.2.3.3. Напрямок «Знавці географії»:
- старша вікова група:
1 місце – Симоненко Олег – учень 11 класу, Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району;
2 місце – Кліменко Владислав – учень 8 класу – команда Кушугумської СШ «Інтелект» Запорізького району;
3 місце – Середа Анастасія – учениця 10 класу – команда ЗНВК № 77 Шевченківського району м. Запоріжжя
- молодша вікова група:
1 місце – Бронецький Іван – учень 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Михайленко Лілія – учениця 7 класу – команда „ЕВРІС” СШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя;
3 місце – Логвиненко Олексій – учень 6 класу – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя;
1.2.3.4. Напрямок «Знавці рослин»: 
- старша вікова група:
1 місце – Мульова Аліна – учениця 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Бондаренко Аліна – учениця 9 класу, Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району;
3 місце – Тимко Ірина – учениця 9 класу – команда „Орхідея” районній станції юних туристів Василівського району;
- молодша вікова група:
1 місце – Левченко Олександра – учениця 6 класу – команда „ЕВРІС” ЗОШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя;
2 місце – Костюк Юлія – учениця 5 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
3 місце – Джелалі Аліна – учениця 8 класу – команда «Зелений світ» Веселівського відділу КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР Веселівської ЗОШ № 2.
1.2.3.5. Напрямок «Знавці тварин»: 
- старша вікова група:
1 місце – Бородін Богдан – учень 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Хайло Юлія – учениця 8 класу – Куйбишевської спеціалізованої ЗОШ «Інтелект» Куйбишевського району;
3 місце – Заремба Олена – учениця 8 класу – команда Гуляйпільської спеціалізованої ЗОШ Гуляйпільського району
- молодша вікова група:
1 місце – Клименко Ірина – учениця 8 класу Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР;
2 місце – Василенко Ксенія – учениця 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
3 місце – Яценко Дмитро – учень 6 класу – команда „ЕВРІС” ЗОШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя.
1.2.3.6. Напрямок «Знавці з охорони природи»:
- старша вікова група:
1 місце – Скокова Анастасія – учениця 10 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;
2 місце – Яковенко Володимир – учень 10 класу, Верхньотокмацької ЗОШ Чернігівського району – команда „Ехо” Будинку дитячої та юнацької творчості Чернігівського району;
3 місце – Кудрявцева Ірина – учениця 10 класу – Куйбишевської спеціалізованої ЗОШ «Інтелект» Куйбишевського району;
- молодша вікова група:
1 місце – Підопригора Ольга – учениця 8 класу – команда „Аделаїда” гімназії № 107 Комунарського району м. Запоріжжя;  
2 місце – Якимчук Дмитро – учень 6 класу – команда „ЕВРІС” ЗОШ № 72 Орджонікідзевського району м. Запоріжжя;
3 місце – Саєнко Яна – учениця 8 класу – команда «ЮНЕКО» КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя.


Урочисте закриття

Нагородження переможців

Метеорологічні дослідження

Грунтові дослідження 

Гідрологічні дослідження 

Геоморфологічні дослідження

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 1014
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Червень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0