Понеділок, 28.05.2018, 05:20
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [130]
Краєзнавчий відділ [168]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [162]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [35]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [120]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [51]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [47]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [14]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2011 » Березень » 21 » І Відкриті міські змагання та навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування «Веснянка 2011».
І Відкриті міські змагання та навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування «Веснянка 2011».
15:04

інформація 

1. Назва: І Відкриті міські змагання та навчально-тренувальні збори зі спортивного орієнтування «Веснянка 2011».

2. Час і місце: 20 березня 2011 року на о. Хортиця в районі залізничної станції «Запорізька Січ».

3. Організатори: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

4. Мета:

підвищення спортивної майстерності учасників змагань;

залучення учнівської молоді до регулярних занять спортивним      орієнтуванням;

виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного і духовного самовдосконалення;

пропаганда активного, здорового способу життя;

формування патріотичної особистості, здатної виконувати військово-прикладні завдання.

5. Зміст:   Програма змагань:

Особисті змагання у заданому напрямку – це проходження дистанції орієнтування, на якій учасник повинен пересуватись від КП до КП, дотримуючись виключно порядку проходження КП, зазначеному на карті.

Учасники стартують на дистанціях відповідно до своїх груп:

дистанція А – групи Ч 18, Ч 21, Ч 50;

дистанція В – групи Ч 16, Ч 60, Ж 18, Ж 21, Ж 50;

дистанція С – групи Ч 14, Ч 70, Ж 14, Ж 16, Ж 60;

дистанція D – групи Ч 10, Ч 12, Ж 10, Ж 12;

дистанція К – учасники навчально-тренувальних зборів стартують індивідуально або групами (керівник може супроводжувати учасників).

6. Учасники:  :  у змаганнях приймали участь, як спортсмени-розрядники, так і початківці, незалежно від віку: змагалися учні шкіл та позашкільних закладів освіти Жовтневого, Комунарського, Ленінського, Шевченківського районів м. Запоріжжя; м. Бердянська, м. Енергодара,      м. Мелітополя, м. Токмака, Василівського, Веселівського, Вільнянського Куйбишевського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Пологівського, Приморського, Чернігівського районів області, гуртки КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР. Загальною кількістю 372 учасника, які стартували особисто та групами..

7. Результати: переможцями І відкритих міських змагань та навчально-тренувальних зборів зі спортивного орієнтування «Веснянка 2011» стали:

              на дистанції D:

у групі Ч-10:

І місце – Скринник Назар (керівник Пох Л.В.);

ІІ місце – Конопський Ігор (керівник Іванова Т.М.).

І місце – Корш Аделіна (керівник Михальчук О.Д.);

ІІ місце – Бєлікова Тетяна (керівник Михальчук О.Д.);

ІІІ місце – Невгод Олександра (керівник Іванова Т.М.).

у групі Ч-12:

І місце – Спірідонов Михайло (керівник Смірнов С.О.);

ІІ місце – Михайленко Данило (керівник Олексенко С.В.);

ІІІ місце – Лєсной Влад (керівник Пох Л.В.).

у групі Ж-12:

І місце – Оспіщева Юлія (керівник Смірнов С.О.);

ІІ місце – Лукаш Олеся (керівник Іванова Т.М.);

ІІІ місце – Савчина Аліна (керівник Остроконь А.В.).

на дистанції С:

у групі Ч-14:

І місце – Яковенко Данило (керівник Сіренко В.П.);

ІІ місце – Кулик Дмитро (керівник Карнаухов В.В.);

ІІІ місце – Вітковський Юрій (керівник Решетняк Л.В.).

у групі Ж-14:

І місце – Єлякіна Христина (керівник Кучер-Горіла В.О.);

ІІ місце – Агєєва Лера (керівник Решетняк Л.В.);

ІІІ місце – Квашневська Юлія (керівник Кучер-Горіла В.О.).

у групі Ж-16:

І місце – Осієвська Любов (керівник Ігнатов О.В.);

ІІ місце – Єршова Анастасія (керівник Сіренко В.П.);

ІІІ місце – Богдашкіна Катерина (керівник Сіренко В.П.).

на дистанції В:

у групі Ч-16:

І місце – Мисник Владислав (керівник Хомякова О. М.);

ІІ місце – Гуменюк Артем (керівник Кроль Г.І.);

ІІІ місце – Гармай Едуард (керівник Іванова Л.О.).

у групі Ж-18:

І місце – Магда Олена (ЗОЦТКУМ, Пох Л.В.);

ІІ місце – Микалюк Ганна (Приморський р-н, Микалюк С.М.);

ІІІ місце – Мартиненко Софія (м. Мелітополь, Ігнатов О.В.).

у групі Ж-21:

І місце – Каско Олена (особисто);

ІІ місце – Калашник Лілія (особисто);

ІІІ місце – Гарпініч Тетяна (особисто).

на дистанції А:

у групі Ч-18:

І місце – Зензеров Єгор (ЗОЦТКУМ, Пох Л.В.);

ІІ місце – Зетченко Ігор (Приморський р-н, Микалюк С.М.);

ІІІ місце – Соловйов Олександр  (Приморський р-н, Микалюк С.М.);

у групі Ч-21:

І місце – Осауленко Сергій (ЗОЦТКУМ, Пох Л.В.);

ІІ місце – Овчаренко Оксана (особисто);

ІІІ місце – Гордієнко Олег (особисто).



Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 519
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0