Середа, 23.08.2017, 08:13
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [354]
Краєзнавчий відділ [141]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [136]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [27]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [89]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [38]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [112]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [43]
Вітання з досягненнями
Головна » 2016 » Лютий » 29 » ІХ Кубок Запорізької області з техніки пішохідного спортивного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях
ІХ Кубок Запорізької області з техніки пішохідного спортивного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях
12:17

Назва
ІХ Кубок Запорізької області з техніки пішохідного спортивного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях.

Місце та час проведення змагань
Змагання проводились 26-28 лютого 2016 року в м. Бердянську в Бердянському центрі спортивного туризму.

Керівництво змаганнями
Загальне керівництво підготовкою та проведенням ІХ Кубку Запорізької області з техніки пішохідного спортивного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях здійснював комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР).

Мета змагань
- популяризація та подальший розвиток спортивного туризму;
- активізація спортивно-туристської роботи в закладах освіти Запорізької області;
- виявлення найсильніших спортсменів і команд зі спортивного туризму Запорізької області;
- підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань і безпеки проведення туристських подорожей;
- виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення;
- формування патріотичної особистості.

Змагання проводились на дистанціях:
- змагання зв’язок на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції ІІ- ІІІ);
- командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції ІІ- ІІІ).

Учасники змагань - команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, збірні команди районів, учасники яких мають навички з техніки пішохідного туризму. У змаганнях брали участь 8 команд загальною кількістю 86 учасників, з яких 62 учня з міст Мелітополя, Бердянська, Бердянського та Приморського районів.

Переможцями та призерами змагань стали:

- у загальному заліку змагань (клас дистанції – ІІ):
І місце – команда «Рекорд» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Лазаренко А.Ю.);
ІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Волошенюк В.М.);
ІІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.).

- у загальному заліку змагань (клас дистанції – ІІІ):
І місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Іванова Л.О.);
ІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Шевченко О.М.).

- у командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції – ІІ):
І місце – команда «Рекорд» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Лазаренко А.Ю.);
ІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Волошенюк В.М.);
ІІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.).

- у командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції – ІІІ):
І місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Іванова Л.О.);
ІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь, (керівник Шевченко О.М.).

- у командному заліку змагань зв'язок на дистанції «Смуга перешкод» (дистанції – ІІ):
І місце – команда «Рекорд» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Лазаренко А.Ю.);
ІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Волошенюк В.М.);
ІІІ місце – команда Новотроїцької ЗОШ Бердянського району (керівник Сушко О.А.).

- у командному заліку змагань зв'язок на дистанції «Смуга перешкод» (дистанції – ІІІ):
І місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Іванова Л.О.);
ІІ місце – команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Шевченко О.М.).

- у змаганнях зв’язок на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції – ІІ):
І місце – Сидорова Анастасія, Попов Євген (команда «Рекорд», керівник Лазаренко А.Ю.);
ІІ місце – Сабієв Євген, Дурядіна Діана (команда «Рекорд», керівник Лазаренко А.Ю.);
ІІІ місце – Калюжнова Альона, Пачина Юлія (команда «Рекорд», керівник Лазаренко А.Ю.).

- у змаганнях зв’язок на дистанції «Смуга перешкод»(клас дистанції – ІІІ):
І місце – Грибов Дмитро, Молозінова Анастасія (команда «Оріон», керівник Іванова Л.О.);
ІІ місце – Пасльон Данил, Стуканова Олександра (команда «Оріон» керівник Іванова Л.О.);
ІІІ місце – Колесникова Ольга, Шокотько Роман (команда «Оріон» керівник Іванова Л.О.).

Головний суддя змагань
Ю.М. Іванов

Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 263
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0