Понеділок, 23.10.2017, 00:38
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [362]
Краєзнавчий відділ [146]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [143]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [27]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [95]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [38]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [112]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [43]
Вітання з досягненнями
Скаутинг і краєзнавство [0]
Один з напрямів роботи краєзнавчих гуртків
Головна » 2015 » Вересень » 30 » IX Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут 2015»
IX Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут 2015»
10:46

26-27 вересня 2015 року за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбувся IX Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут 2015».

У ході Чемпіонату 26 вересня відбувались кваліфікаційні змагання на території Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай», а 27 вересня року фінальний забіг на території о. Хортиця (район селища Лісництво).

Загалом у Чемпіонаті брали участь 32 команди (310 осіб) навчальних закладів області з міст Бердянськ, Енергодар, Жовтневого, Комунарського, Ленінського, Орджонікідзевського, Шевченківського районів міста Запоріжжя, міст Мелітополь, Токмак, Бердянського, Василівського, Веселівського, Вільнянського, Куйбишевського, Мелітопольського, Михайлівського, Пологівського, Приморського, Токмацького, Чернігівського районів Запорізької області.

Головна мета і соціальна значимість заходу полягала в наступному:
- перевірка та підвищення рівня майстерності учасників змагань із спортивного орієнтування;
- виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення;
- формування патріотичної особистості, здатної виконувати військово-прикладні завдання.

До програми змагань увійшли змагання в заданому напрямі на чотирьох дистанціях. Учасники стартували на дистанціях відповідно до своїх груп.

У фіналі наймолодші учасники змагались на найкоротшій дистанції D протяжністю 2,76 км з 8 контрольними пунктами, найстарші учасники змагались на дистанції А протяжністю 4,86 км з 15 контрольними пунктами. Найбільш напружена боротьба за перемогу точилась на дистанції С, де стартували 92 учасника.

Переможцями Чемпіонату стали:

у групі Ч-10:
І місце – Побєдаш Данило, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);
ІІ місце – Комаров Дмитро, Токмацький відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Іванова Т.М.);
ІІІ місце – Романцов Іван, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Бердянськ (керівник Іванова Л.О.);

у групі Ч-12:
І місце – Ролін Артем, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);
ІІ місце – Карпачов Олександр, Орджонікідзевський район м. Запоріжжя, КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Бебешко С.Я.);
ІІІ місце – Зибін Кирил, Вільнянська гімназія «Світоч», вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Рогатіна Я. О.);

у групі Ж-12:
І місце – Дацишина Вікторія, СТК «Едельвейс» Комунарського району (керівник Хомякова О.М.);
ІІ місце – Коляда Катерина, СТК «Едельвейс» Комунарського району (керівник Хомякова О.М.);
ІІІ місце – Прохорчук Надія, Ленінський район м. Запоріжжя, КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Жиленко Т. М.);

- у групі Ч-14:
І місце – Кривцов Денис, БДЮТ «Таврія» Мелітопольського району (керівник Степанов О. В.);
ІІ місце – Чалий Віталій, Орджонікідзевський район м. Запоріжжя, КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Бебешко С.Я.);
ІІІ місце – Стулень Олексій, Богданівська ЗОШ Чернігівського району, вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Бондаренко Я.Ю.);

у групі Ж-14:
І місце – Капустіна Аліса, Пришибська ЗОШ Михайлівського району, вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Попов М.А.);
ІІ місце – Гладкова Марія, ЦТКС м. Енергодар (керівник Закржевський В.В.);
ІІІ місце – Пилипенко Анастасія, Токмацький відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Іванова Т.М.);

у групі Ч-16:
І місце – Вікторов Сергій, ЦТКС м. Енергодар (керівник Карев О.М);
ІІ місце – Сластухін Ярослав, Пришибська ЗОШ Михайлівського району, вихованець КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Попов М.А.);
ІІІ місце – Швець Валентин, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);

- у групі Ж-16:
І місце – Кардашова Вікторія, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);
ІІ місце – Лукаш Олеся, Токмацький відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Іванова Т.М.);
ІІІ місце – Передерій Аліса, Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді м. Мелітополь (керівник Ігнатов О.В.);

у групі Ч-18:
І місце – Костюк Юрій, МДПУ ім. Б. Хмельницького (керівник Бондаренко Я.Ю.);
ІІ місце – Георгієв Олександр, ЦТКС м. Енергодар (керівник Закржевський В.В.);

- у групі Ж-18:
І місце – Микалюк Людмила, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);
ІІ місце – Федун Діана, Новоукраінська ЗОЩ Куйбишевського району вихованка КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Журавель В.В.);
ІІІ місце – Азаркіна Дар’я, Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді м. Мелітополь (керівник Ігнатов О.В.);

- у групі Ч-21:
І місце – Микалюк Павло, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Приморськ (керівник Микалюк С. М.);
ІІ місце – Степанов Дмитро, БДЮТ «Таврія» Мелітопольського району (керівник Степанов О. В.);
ІІІ місце – Малахов Володимир, Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді м. Мелітополь (керівник Ігнатов О.В.);

- у групі Ж-21:
ІІІ місце – Ма І місце – Замніус Світлана, БДЮТ «Таврія» Мелітопольського району (керівник Степанов О.В.).

Брус
224-02-71

Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 389
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0