Середа, 01.12.2021, 19:56
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [188]
Краєзнавчий відділ [320]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [284]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [150]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [181]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [92]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [148]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [82]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [125]
Поточна діяльність гуртків Центру
 

17:25
Юні орієнтувальники КЗ "Центр туризму" ЗОР вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях у м. Святогірську

Юні орієнтувальники КЗ "Центр туризму" ЗОР вдало виступили на Всеукраїнських змаганнях у м. Святогірську

З 22 по 26 вересня на Донеччині у м. Святогірську відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти. У змаганнях взяли участь команди з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Сумської областей України та міста Києва.

Запорізьку область на Чемпіонаті представляли дві збірні команди, до складу яких увійшли гуртківці КЗ "Центр туризму" ЗОР з міста Запоріжжя (керівники Некрасов С.А., Жиленко Т.М., Бебешко С.Я., Смірнов С.О.), міста Токмака (керівники Калініна Ю.В., Іванова Т.М.), міста Бердянська (керівники Лазаренко Є.В., Лазаренко А.Ю., Данилюк Т.В., Іванова Л.О.) і міста Приморська (керівник Микалюк С.М.). Усього Запорізьку область представляли 24 юні спортсмени-орієнтувльники віком від 10 до 18 років.

Під час Чемпіонату учасники змагались на короткій та середній дистанціях, а також проходили двоетапну естафету.

І хоча дистанції Чемпіонату виявились доволі складними, майже всі вихованці КЗ "Центр туризму" ЗОР здобули призові місця і медалі у різних видах програми. Тож вітаємо наших призерів:
Стекачов Назарій (керівник Некрасов С.А.) – 3 місце короткі дистанції, 2 місце середні дистанції, 1 місце естафета;
Подопригора Дмитро (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце естафета;
Стекачова Єва (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце короткі дистанції, 2 місце естафета;
Стекачова Руслана (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце естафета;
Коровін Антон (керівник Некрасов С.А.) – 2 місце короткі дистанції, 3 місце середні дистанції;
Кравченко Сергій (керівник Калініна Ю.В.) – 2 місце короткі дистанції, 3 місце середні дистанції, 1 місце естафета;
Смірнова Аліна (керівник Калініна Ю.В.) – 1 місце естафета;
Мілейко Ростислав (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;
Нескоромний Ростислав (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;
Прохорчук Олександр (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце естафета;
Зінов’єва Дар’я (керівник Жиленко Т.М.) – 2 місце коротка дистанція, 1 місце естафета;
Штанкевич Сергій (керівник Бебешко С.Я.) – 2 місце естафета;
Стельмах Валерій (керівник Смірнов С.О.) – 2 місце естафета;
Кременчуцький Максим (керівник Іванова Т.М.) – 2 місце середні дистанції;
Шиметенко Станіслав (керівник Лазаренко Є.В.) – 3 місце короткі дистанції.

Пишаємося нашими вихованцями і зичимо їм нових спортивних і життєвих перемог!

Категорія: Робота гуртків | Переглядів: 51 | Додав: Admin2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021
Ми в соцмережах
Важливо
"Сокіл"
("Джура")
Важливо
Ліси
Запорізького краю
Календар новин
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Форма входу
Пошук
Сайт управляється системою uCoz