Понеділок, 28.05.2018, 05:23
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [130]
Краєзнавчий відділ [168]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [162]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [35]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [120]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [51]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [47]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [14]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2018 » Квітень » 20 » ХIV Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді
ХIV Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді
18:34

ХIV Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді

З 17 по19 квітня 2018 року на о. Хортиця (пляж профілакторію «Запоріжсталь») комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) був проведений ХIV Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді.

Метою проведення Чемпіонат був подальший розвиток масового туризму серед учнівської молоді.

Головними завданнями Чемпіонату були перевірка та підвищення рівня майстерності з техніки пішохідного туризму учасників змагань і безпеки проведення туристських подорожей; визначення найсильніших команд з пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді області; виконання спортивних розрядів з туризму та виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення.

У Чемпіонаті брали участь 14 команд загальною кількістю 94 учасника з навчальних закладів області: Комунарського та Вознесенівського районів м. Запоріжжя; міст Бердянська, Енергодара, Мелітополя, Токмака, Веселівського, Мелітопольського та Приморського районів області.

В змаганнях прийняли участь команди закладів загальної середньої, позашкільної освіти, збірні команди районів, учасники яких мають навички з техніки пішохідного туризму - другий юнацький спортивний розряд і вище.. Учасники змагань поділялись на три вікові групи: 2004-2006 років народження – молодша вікова група, 2001-2003 років народження – середня вікова група та 1996-2000 років народження – старша вікова група.

На урочистому відкритті змагань з вітальним словом до учасників звернулись директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Романчук Олександр Павлович.

Команди виступали на двох дистанціях: «Смуга перешкод» (особиста) та «Крос-похід» (командна).

Команди молодшої вікової групи змагались на дистанціях другого класу, середньої та старшої на дистанціях третього класу.

Юні туристи продемонстрували свої вміння та навички зі спортивного туризму. Боротьба була дуже напружена, але атмосфера панувала дружня.

Переможці та призери були нагороджені грамотами КЗ «Центр туризму» ЗОР, медалями та призами. Спонсорами змагань виступили: центр екіпіровки «Футен», який надав сертифікати на 800 грн., 600 грн. та 500 грн. для нагородження переможців у загальному заліку та екіпіровочний центр «Восхождение», який надав цінні подарунки переможцям в особистих змаганнях на дистанції «Смуга перешкод».

За підсумками роботи головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку чемпіонату стали:

- в молодшій віковій групі:
- І місце - команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Лазаренко Євген Васильович);
- ІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Головін Андрій Вадимович);
- ІІІ місце – команда ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м.Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);

- в середній віковій:
- І місце - групі команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Іванова Людмила Олександрівна);
- ІІ місце – команда СТК «Едельвейс» Комунаровський район м.Запоріжжя ( керівник Хомякова Олена Миколаївна);
- ІІІ місце – команда «Таврія», Мелітопольський район (керівник Степанов Олександр Васильович);

- в старшій віковій групі стала команда Веселівського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР с. Калинівка (керівник Остроконь Анатолій Валерійович).

На дистанції «Крос-похід» призерами чемпіонату стали:

- в молодшій віковій групі:
- І місце - команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Лазаренко Євген Васильович);
- ІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник Головін Андрій В.);
- ІІІ місце – команда ЦТКС м. Енергодар (керівник Кулепов Євген Олександрович);

- в середній віковій:
- І місце - групі команда Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Іванова Людмила Олександрівна);
- ІІ місце – команда СТК «Едельвейс» Комунаровський район м.Запоріжжя ( керівник Хомякова Олена Миколаївна);
- ІІІ місце – команда «Таврія», Мелітопольський район (керівник Степанов Олександр Васильович).

Переможцями в особистому заліку на дистанції «Смуга перешкод» в молодшій віковій групі серед дівчат стали:
- І місце - Атанасій Марія, ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м.Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);
- ІІ місце - Карауланова Августіна, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Лазаренко Євген Васильович);
- ІІІ місце - Влезька Аріна, ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м.Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);

Серед хлопчиків перемогу здобули:
- І місце Решетник Іван Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Лазаренко Євген Васильович);
- ІІ місце Мадудін Нікіта ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м.Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);
- ІІІ місце Шашенок Денис, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Приморськ (керівник Микалюк Світлана Миколаївна);

в середній віковій групі серед дівчат призерами стали:
- І місце Степанець Анастасія, ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м. Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);
- ІІ місце Романенко Анастасія, СТК «Едельвейс» Комунаровський район м. Запоріжжя ( керівник Хомякова Олена Миколаївна);
- ІІІ місце Кузьміна Аліна, СТК «Едельвейс» Комунаровський район м. Запоріжжя ( керівник Хомякова Олена Миколаївна);

Серед хлопчиків перемогу здобули:
- І місце Реков Егор, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Іванова Людмила Олександрівна);
- ІІ місце Карпачов Олександр, ПНЗ «ЦДДЮ», Вознесеновський район м.Запоріжжя (керівник Маріч Сергій Леонідович);
- ІІІ місце Попов Євген, Приморський відділ КЗ «Центр туризму» ЗОР м. Бердянськ (керівник Іванова Людмила Олександрівна).

В старшій віковій групі особисті призові місця поділили учасники команди Веселівського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР Калинівської ЗОШ (керівник Остроконь Анатолій Валентинович):

Серед дівчат
- І місце, Мальник Катерина
- ІІ місце Корж Владислава.

Серед хлопців:
- І місце, Остроконь Микита;
- ІІ місце, Гаджибалаєв Рамінь.

Вітаємо переможців та дякуємо нашим спонсорам за підтримку!

Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 114
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0