Вітання з досягненнями
Робота гуртків [132]
Поточна діяльність гуртків Центру

17:40
ХХІХ обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму

Інформація про проведення
ХХІХ обласного зльоту-змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму

З 24 по 25 вересня 2015 року на території тур пляжу (о. Хортиця) відбувся XXIX обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Змагання та урочисте відкриття пройшло під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Озерової Тетяни Ярославівни.

Завдяки підтримці Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України в заході прийняли участь 22 команди загальною кількістю 220 учасників з міст Бердянськ, Енергодар, Жовтневого, Заводського, Комунарського, Ленінського, Орджонікідзевського, Шевченківського районів міста Запоріжжя, міст Мелітополь, Токмак, Василівського, Великобілозерського, Веселівського, Гуляйпільського, Запорізького, Куйбишевського, Мелітопольського, Михайлівського, Пологівського, Токмацького, Чернігівського, Якимівського районів.

Профспілками районних осередків організації Запорізької області було забезпечено перевезення команд та їх харчування.

Учасників змагань концертною програмою вітали вихованці комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості» Запорізької обласної ради.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням XXIX обласного зльоту-змагань з пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму здійснює КЗ «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» ЗОР (КЗ «Центр туризму» ЗОР).

В запеклій боротьбі команди районів здобували звання найкращих у наступних видах змагань:
- командні змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод»;
- командні змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції «Крос-похід»;
- конкурсна програма: в’язання туристських вузлів, кип’ятіння води, туристська пісня, кращий туристський побут.

Команди, що посіли І, II, III місця в загальному заліку спортивної програми та конкурсної програми, нагороджуються грамотами, кубками та призами Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки.

Команди, що посіли І, II, III місця в змаганнях з видів «Смуга перешкод», «Крос-похід», нагороджуються грамотами Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки.