Субота, 19.10.2019, 10:31
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [153]
Краєзнавчий відділ [212]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [196]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [53]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [146]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [64]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [126]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [62]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [58]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2019 » Січень » 17 » Оголошення про проведення очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»
Оголошення про проведення очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»
10:07

23 січня 2019 року в м. Запоріжжі у приміщенні КЗ «Центр туризму» ЗОР (вул. Немировича-Данченка, 46-А) буде проводитись очний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

З приводу консультацій прохання звертатись до завідувача відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Янущенка Дмитра Вікторовича (тел. (061) 224-24-71, моб. тел. (068) 489-90-22.

 

ПРОГРАМА
проведення очного етапу обласного туру
Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

09.00-10.30

Реєстрація учасників Конкурсу у приміщенні КЗ «Центр туризму» ЗОР

10.30-10.45

Відкриття очного етапу обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

10.45-12.30

Початок роботи в секціях (виступи учасників Конкурсу)

12.30-13.00

Перерва

13.00-14.30

Продовження роботи в секціях (виступи учасників Конкурсу)

14.30-15.00

Підведення підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

15.00-15.30

Роз’їзд учасників Конкурсу

 

Попередні результати оцінювання (запрошені на очний етап Конкурсу)

 

Зведений протокол оцінювання оглядової екскурсії

Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів «Край, в якому я живу»

Напрям «Військово-історичний»

№ п\п

ПІБ автора, клас

назва екскурсії

ПІБ керівника

Район

Заклад освіти

середній бал

 

примітки

1

Кіріченко Єва

Доля постраждалих від нацистських переслідувань

Болотіна Тетяна Вікторівна

Вознесенівський

Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 екологічного профілю

22,25

 

2

Бондаренко Андрій,
Глотов Іван,
Брянцев Володимир

Захисникам Вітчизни присвячується…

Єгембердінова Оксана Олексіївна

м. Енергодар

ЕБГ «Гармонія» музей історико-краєзнавчий

28,5

 

3

Піморенко Юлія,
Сотіна Анастасія

«АІСТ: сильніший за смерть»

Букша Олена Олександрівна

м. Мелітополь

Мелітопольська ЗОШ №7, Музей «Юні захисники Батьківщини»

19,5

 

 

 

Напрям «Історичний (широкого змісту)»

№ п\п

ПІБ автора, клас

назва екскурсії

ПІБ керівника

Район

Заклад освіти

середній бал

примітки

1

Шевчук Євгенія

«Історія села Преслав»

Маркова Тетяна Юхимівна

Приморська ОТГ

КЗ «Преславська багатопрофільна ЗОШ І-ІІІ ст.» / КУ «Приморський ЦДЮТ» історичний (широкого змісту)

16,5

 

2

вихованці гуртка ЕЦТКС
“Юні екскурсоводи”

На землях твоїх неозорих степів живе працьовита і чесна родина...

Самойлова Ірина Арнольдівна,
керівник гуртка «Юні екскурсоводи» ЕЦТКС

м. Енергодар

ЕЦТКС, ЕБГ «Гармонія» історичний (широкого змісту)

23,8

 

 

Напрям «Краєзнавчий (широкого змісту)»

№ п\п

ПІБ автора, клас

назва екскурсії

ПІБ керівника

Район

Заклад освіти

середній бал

примітки

1

члени гуртка «Дебати»

«Моє село – Моя історія жива»

Майорова Тетяна Миколаївна

Бердянський

Новотроїцька ЗОШ І - ІІІ ст.

25,5

 

2

Ходоров
Олексій

Розвиток освіти Вільнянського району

Колодочка
Валентина Григорівна

Вільнянський

Вільнянська гімназія «Світоч»

24

 

3

Марков Єгор

Тут все наповнено історією, спогадами, життям

Маркова Тетяна Володимирівна

Веселівська ОТГ

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

21

 

4

Дюкова Вікторія, Зюзіна Ірина

Подорож історією рідного краю

Мінько Дмитро Володимирович

Мелітопольський

БДЮТ, Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.

-

Поза конкурсом

5

Болотова Тетяна

Заснування села Терпіння

Ничипорук Інна Олександрівна

Мелітопольський

БДЮТ, Терпіннівський колегіум «Джерело»

18

 

6

Тарасенко Ольга, Міщенко Анастасія, Король Мануїл

«Тут стиха дихає минуле» (опис шкільного музею)

Ковтун Тетяна Василівна

Розівський

Розівська ЗОШ №2

20,1

 

7

Тимченко Аліна

«Велич гончарства Білозерського краю»

Гришечкіна Олена Євгенівна

Департамент

Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт»

21,6

 

8

Липосавицька Яна, Напрягло Вікторія

Своє коріння треба знати і берегти

Стецюн Тетяна Іванівна

Смирновська ОТГ

Олексіївський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

27,4

 

9

Руденко Анастасія, Тур Таїна

«Історія та сьогодення рідного села»

Тарасова Лариса Леонідівна

Комишуваська ОТГ

КЗ ЗСО" Зарічненська гімназія "

26,8

 

 

Категорія: Краєзнавчий відділ | Переглядів: 222
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Ми в соцмережах
Календар новин
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Форма входу
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0