Неділя, 17.12.2017, 23:38
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [362]
Краєзнавчий відділ [154]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [147]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [28]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [100]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [40]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [44]
Вітання з досягненнями
Головна » 2015 » Вересень » 26 » Підсумки 1 дня ІХ Чемпіонату Запорізької області зі спортивного орієнтування
Підсумки 1 дня ІХ Чемпіонату Запорізької області зі спортивного орієнтування
17:56

Date, time of updating:26.09.2015,13:53:56

КЗ "Центр туризму" ЗОР,

ЗФСО

IX Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді "Азимут-2015"

скоpочена дистанцiя у заданому напрямку

26.09.2015 р. парк Дубовий гай


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 10 , 10 КП, 1.730 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Доля_Анастасія__Ігорівна__06.05.2006__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_49:55_________1____________
____2_Єрмакович_Олександра_Дмит_18.01.2005__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____3_Гудзь_Жанна_Сергіївна_____2005________Комунарський_________НВКТП_________________0:00_________0__DSQ_______


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 12 , 10 КП, 1.730 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Малишева_Єлізавета________2003________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_17:55_________1____________
____2_Коляда_Катерина__Евгеніїв_2003________Комунарський_________НВКТП________________18:12_________2____________
____3_Прохорчук__Надія_Петрівна_20.05.2003__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__19:04_________3____________
____4_Лобода_Анастасія_Миколаїв_07.02.2003__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_19:47_________4____________
____5_Зінов’єва_Дарія_Олегівна__2007________Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__24:00_________5____________
____6_Досаєва_Дар’я_Андріївна___2003________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_25:00_________6____________
____7_Дацишина_Вікторія_Андріїв_2003________Комунарський_________НВКТП________________26:27_________7____________
____8_Волощук_Софія_Михайлівна__2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_27:57_________8____________
____9_Кузьміна__Аліна_Андріївна_2003________Комунарський_________НВКТП________________28:32_________9____________
___10_Мансурова_Ясмін_Тимурівна_07.08.2003__Мелітопольський______Терпіннівський_колег_29:30________10____________
___11_Костенко_Єлизавета_Сергії_2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_30:59________11____________
___12_Мікаілова_Вікторія________2003________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___31:05________12____________
___13_Терещук_Ольга_____________2003________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»__34:11________13____________
___14_Рудєва_Ольга______________2004________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___38:31________14____________
___15_Шиян_Поліна_______________09.01.2003__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________40:25________15____________
___16_Соляр_Віка________________08.11.2004__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_40:31________16____________
___17_Романенко_Анастасія_Волод_2004________Комунарський_________НВКТП________________41:04________17____________
___18_Квашина_Діана_Олександрів_2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_43:51________18____________
___19_Ткаченко_Наталія_Сергіївн_2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_44:47________19____________
___20_Курочка_Вікторія_Миколаїв_19.07.2004__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю_____________46:53________20____________
___21_Ярошенко_Діана____________2004________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___50:07________21____________
___22_Злобіна_Дарина__Данилівна_2003________Комунарський_________НВКТП________________50:47________22____________
___23_Губриєнко_Дарина__________2001________Куйбишевський________Новоукраїнська_ЗОШ___52:08________23____________
___24_Пшенична_Анастасія_Дмитрі_24.09.2003__Жовтневий____________колегіуму_№_98_______52:47________24____________
___25_Терещук_Вікторія__________2003________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»__54:35________25____________
___26_Халецька_Марія_Володимирі_21.09.2003__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_58:51________26____________
___27_Чухно_Юлія________________2003________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___61:41________27____________
___28_Блоха_Дар’я_Віталіївна____23.11.2003__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______67:13________28____________
___29_Капустянська_Ілона________15.10.2004__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_67:24________29____________
___30_Сковороднікова_Анастасія__29.08.2004__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_69:47________30____________
___31_Шаповалова_Анастасія_Євге_02.04.2004__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю__0:00_________0__DSQ_______
___32_Сагайдак_Олена_Дмитрівна__24.04.2004__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю__0:00_________0__DSQ_______
___33_Куковкіна_Аліна_Сергіївна_06.06.2003__Мелітопольський______Терпіннівський_колег__0:00_________0__DSQ_______
___34_Щетініна_Ілона_Сергіївна__12.02.2003__Мелітопольський______Терпіннівський_колег__0:00_________0__DSQ_______
___35_Бабушко_Вікторія__________2003________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»___0:00_________0__DSQ_______
___36_Лоян_Єва__________________2004________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»___0:00_________0__DSQ_______
___37_Заярська_Наталя_Олександр_11.02.2004__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___38_Фоменко_Юлія_Вікторівна___28.01.2003__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«__0:00_________0__DSQ_______
___39_Пасько_Анастасія_Ігорівна_29.07.2003__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«__0:00_________0__DSQ_______
___40_Портнова_Христина_Сергіїв_18.10.2003__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»________0:00_________0__DSQ_______
___41_Горшкова_ВАлерия______________________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 14 , 12 КП, 2.580 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Степанець_Анастасія_Сергі_20.03.2002__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_29:53_________1____________
____2_Борщевська_Елизавета_Андр_24.10.2001__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_30:42_________2____________
____3_Чорненька_Орина_Артемівна_11.07.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______31:30_________3____________
____4_Журавка_Валерія___________04.06.2002__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_32:21_________4____________
____5_Літвін_Діана_Віталіївна___17.06.2002__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______32:48_________5____________
____6_Делік_Аделіна_Раджівна____04.09.2002__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_32:54_________6____________
____7_Єрмолова_Даря_____________19.10.2001__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_33:22_________7____________
____8_Бедюх_Елеонора____________28.01.2001__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________33:44_________8____________
____9_Павлухіна_Анастасія_Олекс_14.01.2001__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_36:47_________9____________
___10_Пилипенко_Анастасія_______2002________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___37:37________10____________
___11_Пасько_Марія_Ігорівна_____09.02.2002__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«_39:24________11____________
___12_Капустіна_Аліса_Олександр_20.02.2002__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_41:11________12____________
___13_Бєлая_Анна________________05.09.2002__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________41:15________13____________
___14_Корнєва_Ельвіра_Юріївна___06.01.2002__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_42:31________14____________
___15_Куршубадзе_Лоліта_Елізарі_05.10.2001__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_43:47________15____________
___16_Акатова_Дар’я_Сергіївна___04.06.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______47:13________16____________
___17_Козаченко_Ангеліна_Віталі_06.11.2001__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю_47:14________17____________
___18_Сушко_Дарія_______________2002________Василівський_________КПНЗ_"Центр_ДЮТТ"____49:27________18____________
___19_Проценко_Валерія_Геннадії_15.10.2002__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_49:31________19____________
___20_Гладкова_Марія_Олександрі_31.07.2002__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_50:47________20____________
___21_Самарська_Вікторія_Павлів_22.11.2002__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_51:27________21____________
___22_Мартинова_Дар`я___________2001________Департамент__________КЗ_«Центр_туризму»_З_52:09________22____________
___23_Чукіна_Катерина_Юріївна___01.02.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______53:16________23____________
___24_Артеменко_Єлизавета_Сергі_29.01.2002__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю_58:33________24____________
___25_Залата_Вікторія_Олександр_08.04.2001__Мелітопольський______Терпіннівський_колег_62:36________25____________
___26_Джемела_Олександра________21.11.2001__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________63:09________26____________
___27_Сподаренко_Олександра_Оле_09.05.2001__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_72:20________27____________
___28_Сичова_-_Мрочко_Серафима__2001________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»__72:32________28____________
___29_Горіла_Софія______________17.07.2002__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_73:55________29____________
___30_Левищенко_Ксенія__________2002________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_77:07________30____________
___31_Хоменко_Ангеліна_Олександ_19.06.2002__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_78:27________31____________
___32_Михайленко_Аліна_Русланів_15.04.2002__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю__0:00_________0__DSQ_______
___33_Пригода_Надія_Анатоліївна_25.10.2001__м._Енергодар_________Енергодарський_центр__0:00_________0__DSQ_______
___34_Єрьоменко_Катерина_Олекса_16.04.2002__м._Енергодар_________Енергодарський_центр__0:00_________0__DSQ_______
___35_Комар_Вікторія_Віталіївна_30.01.2002__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ___0:00_________0__DSQ_______
___36_Ющенко_Яна_Олександрівна__06.01.2001__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«__0:00_________0__DSQ_______
___37_Подколзіна_Олександра_Юрі_08.10.2002__Жовтневий____________колегіуму_№_98________0:00_________0__DSQ_______
___38_Крестнікова_Єлизавета_Оле_20.11.2001__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю______________0:00_________0__DSQ_______
___39_Йорж_Дар’я_Андріївна______09.04.2002__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю______________0:00_________0__DSQ_______
___40_Яковенко_Юлія_Вікторівна__21.11.2001__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І__0:00_________0__DSQ_______
___41_Шкуринська_Ганна_Сергіївн_23.05.2001__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__not_start_
___42_Дьяченко_Дар’я__Сергіївна_11.06.2001__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__not_start_


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 16 , 12 КП, 2.580 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Зінченко_Ія__Костянтинівн_17.11.1999__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_21:26_________1____________
____2_Запольська_Валерія_Станіс_27.11.2000__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_22:05_________2____________
____3_Гришунова_Катерина________2000________Жовтневий____________колегіуму_№_98_______25:04_________3____________
____4_Синьоока_Дар’я_Віталіїйвн_19.02.1999__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_27:36_________4____________
____5_Глаговська_Єлизавета_Ігор_16.03.1999__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______32:56_________5____________
____6_Лукаш_Олеся_______________2000________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___37:37_________6____________
____7_Передерій_Аліса___________12.02.1999__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________38:19_________7____________
____8_Тристан_Лілія_Романівна___03.04.1999__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_39:10_________8____________
____9_Мєлай_Єлизавета_Олександр_07.11.1999__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__39:37_________9____________
___10_Козачище_Юлія_____________2000________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___40:57________10____________
___11_Довгунь_Анастасія_________1999________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___41:30________11____________
___12_Скидан_Надія_Степанівна___05.10.2000__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__41:31________12____________
___13_Скіданова_Снежана_________19.02.1999__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________42:15________13____________
___14_Кардашова_Вікторія_Валері_19.11.1999__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_43:54________14____________
___15_Дудіч_Поліна_В’ячеславівн_13.08.2000__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю_____________43:56________15____________
___16_Колеснікова_Ольга_________2000________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_44:19________16____________
___17_Ревуцька_Ганна_Сергіївна__08.06.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_44:21________17____________
___18_Троцюк_Катерина_Миколаївн_16.09.1999__Жовтневий____________колегіуму_№_98_______50:02________18____________
___19_Корж_Аделіна_Андріївна____25.05.2001__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_50:19________19____________
___20_Дудіна_Юлія_Сергіївна_____06.01.2000__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_51:04________20____________
___21_Палюкова_Поліна___________2000________Департамент__________КЗ_«Центр_туризму»_З_56:55________21____________
___22_Пауєсова_Анастасія_Валент_17.12.2000__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__68:48________22____________
___23_Кузнецова_Кіра_____________27.01.200__Мелітопольський______ЦТКТУМ________________0:00_________0__DSQ_______
___24_Іващенко_Віолета__________21.11.1999__Мелітопольський______ЦТКТУМ________________0:00_________0__DSQ_______
___25_Мєлай_Діана_Олександрівна_07.11.1999__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ___0:00_________0__DSQ_______
___26_Пальона_Дар'я_____________2000________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
___27_Босакова_Анастасія_Андрії_12.01.1999__Мелітопольський______Трудівської_ЗШ________0:00_________0__not_start_


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 18 , 15 КП, 3.040 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Азаркіна_Дарья____________01.12.1998__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________40:13_________1____________
____2_Шпортюк_Ілона_Володимирів_07.11.1997__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_40:58_________2____________
____3_Горб_Марія_Олександрівна__27.07.1998__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_42:20_________3____________
____4_Федчун_Диана______________1998________Куйбишевський________Новоукраїнська_ЗОШ___56:52_________4____________
____5_Доля_Діана_Олександрівна__09.11.1998__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____6_Микалюк_Людмила_Вікторівн_09.04.1997__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ж 21 , 15 КП, 3.040 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Замніус_Світлана_Віталіїв_16.12.1995__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______35:42_________1____________
____2_Єфременкова_Анастасія_Сер_1996________Комунарський_________НВКТП________________54:21_________2____________
____3_Юськевіч_Вікторія_________19.12.1994__Мелітопольський______ЦТКТУМ________________0:00_________0__DSQ_______
____4_Ємельянова_Анастасія_Олег_1995________Комунарський_________НВКТП_________________0:00_________0__DSQ_______



Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 10 , 10 КП, 1.730 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Тисленко_Дмитро_Максимови_05.11.2005__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_36:41_________1____________
____2_Комаров_Дмитро____________2005________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___43:29_________2____________
____3_Побєдаш_Данило__Олександр_25.09.2005__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_47:19_________3____________
____4_Романцов_Іван_____________2005________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____5_Овсянко_Олег______________2005________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____6_Бабарига_Антон_Павлович___2005________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____7_Рубан_Микита_Андрійович___2005________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____8_Білоус_Кирило_____________2006________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
____9_Борісенко_Олександр_______2005________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 12 , 10 КП, 1.730 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Карпачов_Олександр_Вадимо_09.03.2003__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_14:49_________1____________
____2_Гордієнко_Артем_Генадійов_2004________Комунарський_________НВКТП________________18:20_________2____________
____3_Гузенко_Станіслав_Миколай_28.01.2003__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_21:49_________3____________
____4_Воскобойник_Назарій_______2004________Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_22:13_________4____________
____5_Зибін_Кирил_В’ячеславович_2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_23:11_________5____________
____6_Кладко_Іван_Олександрович_12.10.2004__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__24:01_________6____________
____7_Ролін_Артем_Павлович______05.05.2004__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_24:19_________7____________
____8_Левандовський_Лев_________2004________Шевченковскій________Запорізька_загальноо_26:18_________8____________
____9_Таран_Дмитро______________2003________Василівський_________КПНЗ_"Центр_ДЮТТ"____28:23_________9____________
___10_Кременчутський_Максим_____2004________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___28:51________10____________
___11_Воробець_Віталій_Сергійов_24.10.2003__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__29:22________11____________
___12_Іщік_Владіслав____________1999________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___29:43________12____________
___13_Кузьменко_Сергій__________2003________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___30:02________13____________
___14_Костенко_Давид____________2003________м._Токмак____________КЗ_«Центр_туризму»_З_30:36________14____________
___15_Кошель_Ілля_Миколайович___17.05.2003__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_32:46________15____________
___16_Жук_Данило_Олександрович__23.03.2003__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_33:06________16____________
___17_Яковлєв_Ілля_Леонідович___2002________Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__33:13________17____________
___18_Белоус_Максим_________________________м._Токмак____________КЗ_«_Центр_туризму»__35:41________18____________
___19_Лазунько_Ілля_____________2001________Департамент__________КЗ_«Центр_туризму»_З_37:34________19____________
___20_Гуцуляк_Сергій_Васильович_24.01.2003__Куйбишевський________Мар'янівської_ЗОШ_І-_37:48________20____________
___21_Пічко_Герман______________2004________Департамент__________КЗ_«Центр_туризму»_З_39:41________21____________
___22_Букреєв_Артур_____________25.01.2003__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________41:06________22____________
___23_Бєлік_Микита_Олегович_____2003________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_44:23________23____________
___24_Ценов_Денис_Олегович______18.08.2003__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_44:33________24____________
___25_Озун_Олексій______________2003________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_45:47________25____________
___26_Хижняк_Артем_Олександрови_16.04.2004__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__50:21________26____________
___27_Васильєв_Владислав________2004________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_52:09________27____________
___28_Копилов_Олексій___________26.06.1905__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_56:57________28____________
___29_Воробйов_Іван_Андрійович__06.06.2004__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__59:21________29____________
___30_Гнатюк_Тарас______________2004________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_61:27________30____________
___31_Машталярук_Олександр______2003________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___63:43________31____________
___32_Тунік_Олександр_Валерійов_19.01.2003__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___33_Глущенко_Іван_____________14.04.2003__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___34_Пархоменко_Никита_Валерій_27.07.2004__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю__0:00_________0__DSQ_______
___35_Ковальов_Дмитро___________23.01.2005__Шевченковскій________Запорізька_загальноо__0:00_________0__DSQ_______
___36_Корабльов_Сергій_Сергійов_18.04.2003__м._Енергодар_________Енергодарський_центр__0:00_________0__DSQ_______
___37_Гармаш_Данило_____________2003________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»___0:00_________0__DSQ_______
___38_Назаренко_ІванАндрійович__2003________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___39_Домашенко_Богдан_Романови_17.08.2003__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__not_start_


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 14 , 12 КП, 2.580 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Корольов_Богдан_Ігорович__29.08.2001__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__21:02_________1____________
____2_Шиян_Максим_Олексійович___29.04.2002__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_21:13_________2____________
____3_Шампаров_Владислав_Сергій_25.05.2002__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_22:02_________3____________
____4_Кривцов_Денис_Вадимович___11.06.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______22:04_________4____________
____5_Стулень_Олексій_Олександр_01.05.2002__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_22:46_________5____________
____6_Зетченко_Артем_Олександро_23.01.2002__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_23:07_________6____________
____7_Зинченко_Володимир_Павлов_18.02.2001__Мелітопольський______Терпіннівський_колег_23:23_________7____________
____8_Лазько_Дмитро_Віталійович_23.01.2001__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«_23:37_________8____________
____9_Маруга_Владислав_Сергійов_10.02.2001__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_23:59_________9____________
___10_Кравцов_Володимир_Володим_26.04.2002__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_25:20________10____________
___11_Троянівський_Максим_______2001________Куйбишевський________Новоукраїнська_ЗОШ___25:24________11____________
___12_Фоняк_Андрій_Олександрови_31.10.2001__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю_____________26:55________12____________
___13_Нечет_Руслан_Романович____23.05.2001__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__27:12________13____________
___14_Квасов_Максим_Олександров_07.03.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______27:35________14____________
___15_Козачек_Андрій____________2001________м._Токмак____________КЗ_«Центр_туризму»_З_27:42________15____________
___16_Найдьнов_Артем____________01.06.2001__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________28:06________16____________
___17_Решетник_Дмитро___________2001________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_28:06________16____________
___18_Беркоз_Данило_____________25.09.2001__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_29:07________18____________
___19_Кульченко_Ярослав_Едуардо_11.01.2002__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_29:07________18____________
___20_Удод_Михайло_Олегович_____18.07.2002__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_29:27________20____________
___21_Волошин_Роман_Юрійович____11.01.2001__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______29:31________21____________
___22_Колтишев_Владислав________26.06.2001__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________30:08________22____________
___23_Мелешков_Дмитро_Романович_25.11.2001__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_31:00________23____________
___24_Чалій_Віталій_Валерійович_30.09.2002__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_31:25________24____________
___25_Торохтій_Єгор_____________09.07.2002__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_31:44________25____________
___26_Карпишин_Назарій_Ярославо_20.09.2001__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«_31:47________26____________
___27_Стратій_Віталій_Андрійови_17.08.2002__Жовтневий____________колегіуму_№_98_______32:03________27____________
___28_Яцина_Андрей______________2002________Василівський_________КПНЗ_"Центр_ДЮТТ"____32:06________28____________
___29_Лохман_Михаіл_____________2001________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_32:30________29____________
___30_Резніченко_Андрій_Андрійо_24.04.2001__Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__33:37________30____________
___31_Федун_Ярослав_____________2002________Вільнянський_________КЗ_«_Центр_туризму»__33:47________31____________
___32_Гнатюк_Наза_______________2002________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_34:25________32____________
___33_Лобода_Денис_Миколайович__11.01.2002__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_34:37________33____________
___34_Чуваков_Сергій____________2001________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_35:08________34____________
___35_Шевчук_Максим_Олексійович_14.07.2002__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_35:39________35____________
___36_Іщенко_Сергій_Віталійович_27.06.2002__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«_35:45________36____________
___37_Попов_Євген_______________2002________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_35:46________37____________
___38_Овсянко_Олексій___________2001________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_35:56________38____________
___39_Саенко_Володимир_Олександ_10.06.2002__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_38:08________39____________
___40_Пастухов_Тимур____________2002________Жовтневий____________колегіуму_№_98_______38:09________40____________
___41_Гарагуля_Олександр_Олекса_09.05.2001__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_38:46________41____________
___42_Конопський_Ігор___________2001________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___40:54________42____________
___43_Фільчаков_Микола_Віталійо_21.10.2002__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_40:58________43____________
___44_Сабієв_Євген______________2002________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_43:04________44____________
___45_Блуд_Євгеній______________2001________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_43:30________45____________
___46_Дахно_Артем_Ігорович______28.04.2001__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_45:43________46____________
___47_Віллер_Тимур______________05.10.2001__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З_46:34________47____________
___48_Крестянчик__Денис_Борисов_22.06.2001__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_47:22________48____________
___49_Самофалов_Віталій_________2002________Вільнянський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_48:27________49____________
___50_Голощапов_Данило__Сергійо_30.11.2001__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю_48:45________50____________
___51_Аврамов_Владислав_Олегови_22.07.2002__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_53:31________51____________
___52_Юрченко_Кирило_Андрійович_01.12.2001__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__58:32________52____________
___53_Хрипко_Іван_Юрійович______2001________Ленінський___________КЗ_«_Центр_туризму»__59:59________53____________
___54_Овсянік_Микита____________11.05.2002__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________77:11________54____________
___55_Дашковський_Богдан_Сергій_30.10.2002__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю__0:00_________0__DSQ_______
___56_Троцький_Дмитро___________2002________Куйбишевський________Новоукраїнська_ЗОШ____0:00_________0__DSQ_______
___57_Чуліба_Михайло____________14.07.2001__Мелітопольський______ЦТКТУМ________________0:00_________0__DSQ_______
___58_Мальцев__Даніло___________27.12.2002__Мелітопольський______ЦТКТУМ________________0:00_________0__DSQ_______
___59_Кузьменко_Денис_Сергійови_05.03.2002__Пологовський_________смт._Комишуваха_КЗ_«__0:00_________0__DSQ_______
___60_Єменджи_Микола_Русланович_07.07.2002__Куйбишевський________Мар'янівської_ЗОШ_І-__0:00_________0__DSQ_______
___61_Шульга_В’ячеслав_Андрійов_13.05.2002__Куйбишевський________Мар'янівської_ЗОШ_І-__0:00_________0__DSQ_______
___62_Іванов_Іван_______________13.04.1999__Куйбишевський________Мар'янівської_ЗОШ_І-__0:00_________0__DSQ_______
___63_Пихтін_Ярослав____________2002________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
___64_Полозов_Ілля______________2001________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
___65_Наконечний_Владислав_Олек_2002________Мелітопольський______Трудівської_ЗШ________0:00_________0__not_start_
___66_Сверчков_Дмитро_Олександр_24.12.2002__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__not_start_
___67_Коляда_Олег_Евгенійович___2001________Комунарський_________НВКТП________________56:11_________0__not_start_



Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 16 , 15 КП, 3.040 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Савельєв_Роман_Олександро_05.06.2000__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З_23:47_________1____________
____2_Руденко_Ігор_Ігоревич_____16.08.1999__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______23:56_________2____________
____3_Кирилов_Марк______________2000________м._Енергодар______________________________23:58_________3____________
____4_Сластухін_Ярослав_Юрійови_17.06.1999__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_24:17_________4____________
____5_Кіосов_Сергій_Олександров_24.04.2000__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_25:15_________5____________
____6_Цахаєв_Ілля_Констянтинови_1999________Комунарський_________НВКТП________________25:30_________6____________
____7_Солошенко_Максим_Андрійов_1999________Комунарський_________НВКТП________________26:53_________7____________
____8_Тєлєгін__Вадим____________17.05.2000__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________28:18_________8____________
____9_Теслицький_Юрій_Миколайов_14.04.1999__Михайлівський________смт._Пришиб_КЗ_«Цент_28:23_________9____________
___10_Павлюченко_Кирило_________19.02.1999__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________28:35________10____________
___11_Гузенко_Віталій_Миколайов_06.03.2000__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_29:52________11____________
___12_Балута__Кирило_Олександро_10.02.1999__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_29:56________12____________
___13_Кривобоков_Станіслав______2000________Токмацький___________КЗ_«Центр_туризму»_З_30:06________13____________
___14_Халаши_Павло_Андрійович___07.09.1999__Жовтневий____________ЦТД_та_Ю_____________30:08________14____________
___15_Сьомик_Антон_Олегович_____03.04.2000__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_31:38________15____________
___16_Кратюк__Ілля_Ігорович_____29.03.2000__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_31:38________15____________
___17_Євзрезов_Кирило___________2000________Токмацький___________КЗ_"Центр_туризму"___32:17________17____________
___18_Проценко_Віталій__________27.06.1999__Куйбишевський________Мар'янівської_ЗОШ_І-_33:11________18____________
___19_Некрасов_Дмитро___________2000________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_33:18________19____________
___20_Швець_Валентин_Віталійови_16.01.2000__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_33:30________20____________
___21_Ракшевський_Віктор________2000________м._Токмак____________КЗ_"Центр_туризму"___34:06________21____________
___22_Пазон_Богдан_Романович____17.11.2000__Василівський_________КПНЗ_«Центр_дитячо-ю_34:21________22____________
___23_Руденко_Максим_Ігоревич___16.08.1999__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______34:26________23____________
___24_Колесніков_Єгор___________1999________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_35:09________24____________
___25_Ухань_Семен_Вадимович_____10.06.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_36:05________25____________
___26_Левада_Олександр_Олександ_13.02.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_37:18________26____________
___27_Мурадов_Карім_Вагідович___22.03.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_40:06________27____________
___28_Цахно_Лев_________________15.081999___Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________41:07________28____________
___29_Олефіренко_Євген_Геннадій_20.08.2000__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_43:07________29____________
___30_Василенко_Олексій_________2000________Токмацький___________КЗ_«Центр_туризму»_З_43:13________30____________
___31_Кулик_Сергій_Сергійович___02.10.2000__Бердянський__________Новотроїцька_ЗОШ_І-І_43:28________31____________
___32_Головачов_Данііл__________1999________Департамент__________КЗ_«Центр_туризму»_З_46:15________32____________
___33_Овсепян_Генріх_Робертович_22.03.2000__Жовтневий____________колегіуму_№_98_______47:53________33____________
___34_Чулінда_Андрій_Олегович___04.12.2000__Мелітопольський______Терпіннівський_колег_50:26________34____________
___35_Чурсін_Микола_Миколайович_03.06.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_52:54________35____________
___36_Храмов_Роман_Андрійович___26.11.2000__Веселівський_________КЗ_«Широківська_ЗОШ__54:35________36____________
___37_Філиппов_Руслан___________2000________Токмацький___________КЗ_«Центр_туризму»_З_55:19________37____________
___38_Нірода_Ростислав_Віталійо_09.08.2000__Куйбишевський________КЗ_«Центр_туризму»_З_60:24________38____________
___39_Калабін_Кирило_Володимиро_30.03.2000__Веселівський_________КЗ_«Запорізький_цент_73:24________39____________
___40_Атанасій_Станіслав_Геннад__17.03.200__Орджонікідзевський___КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___41_Годонюк_Роман_Сергійович__29.12.2000__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І__0:00_________0__DSQ_______
___42_Панченко_Сергій___________1999________Куйбишевський________Новоукраїнська_ЗОШ____0:00_________0__DSQ_______
___43_Бурлей_Олександр__________1999________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___44_Міняйло_Владислав_Сергійо_14.07.2000__Мелітопольський______Терпіннівський_колег__0:00_________0__DSQ_______
___45_Єсауленко_Дмитро__________2000________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___46_Коровник_Максим_Дмитрович_17.02.2000__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___47_Гречок_Данило_Андрійович__20.06.2000__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
___48_Борожавець_Дмитро_________1999________Токмацький___________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
___49_Вікторов_Сергій___________2000________м._Енергодар_______________________________0:00_________0__DSQ_______
___50_Сотінов_Дмитро_Андрйович__20.05.1999__Мелітопольський______Трудівської_ЗШ________0:00_________0__not_start_
___51_Базенюк_Денис_Васильович__2000________Мелітопольський______Трудівської_ЗШ________0:00_________0__not_start_
___52_Ільїн_Вадим_Андрійович____17.11.2000__Комунарський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__not_start_


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 18 , 17 КП, 3.590 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Костюк_Юрій_______________18.03.1997__Чернігівський________Богданівська_ЗОШ_І-І_30:32_________1____________
____2_Бєлінський_Сергій_Руслано_19.08.1998__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_38:50_________2____________
____3_Георгієв_Олександр_Геннад_28.01.1998__м._Енергодар_________Енергодарський_центр_40:44_________3____________
____4_Мирошниченко_Яким_________1998________м._Енергодар______________________________41:58_________4____________
____5_Грищенко_Дмитро___________04.06.1998__Шевченковскій________Запорізька_загальноо_42:01_________5____________
____6_Стародубець_Олександр_____02.04.1998__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________43:53_________6____________
____7_Довгань_Микола____________1998________Веселівський_________КЗ_«Центр_туризму»_З__0:00_________0__DSQ_______
____8_Єгоров_Сергій_____________1998________Токмацький___________КЗ_"Центр_туризму"____0:00_________0__DSQ_______
____9_Чернов_Дмитро_Сергійович__19.10.1998__Мелітопольський______Трудівської_ЗШ________0:00_________0__not_start_


Ж 10 Ж 12 Ж 14 Ж 16 Ж 18 Ж 21 Ч 10 Ч 12 Ч 14 Ч 16 Ч 18 Ч 21


Ч 21 , 17 КП, 3.590 км

№_п/п_Прізвище,_ім'я____________Рік_народж._Регіон_______________Клуб_________________результат_Місце_Прім.______
____1_Микалюк_Павло_Вікторович__13.08.1995__Приморський__________КЗ_«Центр_туризму»_З_22:42_________1____________
____2_Степанов_Дмитро_Олександр_19.03.1994__Мелітопольський______НВО№1_«Таврія»_______34:12_________2____________
____3_Міщенко_Євген_____________1996________м._Бердянськ_________КЗ_«Центр_туризму»_З_39:54_________3____________
____4_Коноплицький_Дмитро_______11.04.1996__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________42:11_________4____________
____5_Малахов_Володимир_________22.07.1996__Мелітопольський______ЦТКТУМ_______________50:32_________5____________
____6_Мельничук_Вячеслав_Володи_1994________Комунарський_________НВКТП_________________0:00_________0__DSQ_______
____7_Єфременков_Андрій_Сергійо_1993________Комунарський_________НВКТП_________________0:00_________0__DSQ_______

Андрієвський Федір Романович

Ярошенко Сергій

Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 322
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0