Понеділок, 28.05.2018, 05:23
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [130]
Краєзнавчий відділ [168]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [162]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [35]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [120]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [51]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [47]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [14]
Поточна діяльність гуртків Центру
Головна » 2011 » Вересень » 20 » V Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування
V Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування
10:05

Інформація

1. Назва: V Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут – 2011»

2. Час і місце: Змагання проводилися з 17 по 18 вересня 2011р. на о. Хортиця в районі залізничної станції «Запорізька Січ».

3. Організатори: Комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

4.Мета:
- перевірка та підвищення рівня майстерності учасників змагань зі спортивного орієнтування;
- виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного і духовного самовдосконалення;
- виконання спортивних розрядів зі спортивного орієнтування;
- формування патріотичної особистості, здатної виконувати військово-прикладні завдання;

5. Зміст: Програма змагань:

Змагання в заданому напрямі проводились на трьох дистанціях. Учасники стартували на дистанціях відповідно до своїх груп:
- дистанція А – групи Ч 18, Ч 21, Ж 18, Ж 21;
- дистанція В – групи Ч 14, Ч 16, Ж 14, Ж 16;
- дистанція С – групи Ч 10, Ч 12, Ж 10, Ж 12;

У кваліфікаційних змаганнях проводився відбір для участі в особистому Чемпіонаті області – фінал «А». До фіналу «А» допускалися учасники, які програли в кваліфікаційних змаганнях переможцю своєї групи не більше 45 хвилин. Інші учасники стартували у фіналі «В» заохочувального старту.

6. Учасники: У Чемпіонаті брали участь команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, які поділялися на групи (ЧЖ – чоловіки та жінки):
ЧЖ 10 – 2001 року народження та молодші;
ЧЖ 12 – 1999-2000 року народження;
ЧЖ 14 – 1997-1998 року народження;
ЧЖ 16 – 1995-1996 року народження;
ЧЖ 18 – 1993-1994 року народження;
ЧЖ 21 – 1989-1992 року народження.

Брали участь 24 команди загальною кількістю 258 учасників та 56 представників та суддів Заводського, Комунарського, Орджонікідзевського, Шевченківського районів, КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР м. Запоріжжя; м. Енергодара, м. Мелітополя; Василівського, Веселівського, Вільнянського Куйбишевського, Мелітопольського, Новомиколаївського, Приморського районів області, Веселівського, Приморського, Токмацького відділів КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР.

7. Результати: переможцями V Чемпіонату Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут 2011» стали:

у групі Ч-10:
І місце – Скрипник Назар, КЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР (керівник Трапер Б.П.);
ІІ місце – Зетченко Артем, Приморський відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Микалюк С.М.);
ІІІ місце – Конопський Ігор, Токмацький відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Калініна О.Г.).

у групі Ж-10:
І місце – Бєлозерцева Софія, КЗ "ЗОЦТКУМ” ЗОР (керівник Трапер Б.П.);

у групі Ч-12:
І місце – Ракшевський Віктор Токмацький відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Калініна О.Г.);
ІІ місце – Кривогуз Ярослав, ЦДЮТ Новомиколаївський район (керівник Кравець Г.В.);
ІІІ місце – Лєсной Влад КЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР (керівник Трапер Б.П.).

у групі Ж-12:
І місце – Михайличенко Вікторія, Токмацький відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Смірнов С.О.);
ІІ місце – Мєлай Діана, КПНЗ «ЦДЮТТ» ВРРЗО, Василівський район (керівник Мєлай О.В.);
ІІІ місце – Лукаш Олеся, Токмацький відділ КЗ "ЗОЦТКУМ” ЗОР (керівник Калініна О.Г.).

у групі Ч-14:
І місце – Кошарний Андрій, Токмацький відділ КЗ "ЗОЦТКУМ” ЗОР (керівник Сіренко В.П.);
ІІ місце – Вітковський Юрій, СТК «Едельвейс» Комунарський район (керівник Решетняк Л.В.);
ІІІ місце – Гнатуша Андрій, Комишзорянська ЗОШ Куйбишевський район (керівник Сердюк С.М.).

у групі Ж-14:
І місце – Винник Інна, Енергодарський ЦТКС (керівник Авдєєва М.В.);
ІІ місце – Микалюк Людмила, команда Приморського району (керівник Микалюк С.М.)
ІІІ місце – Килимиста Тетяна, команда Приморського району (керівник Микалюк С.М.).

у групі Ч-16:
І місце – Микалюк Павло, Приморський район (керівник Микалюк С.М.);
ІІ місце – Остроконь Андрій, команда «Калинівка-Хлібодар» Веселівський район (керівник Остроконь А.В.);
ІІІ місце – Бутєв Євген, Приморський відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Попов Є.Б.).

у групі Ж-16:
І місце – Овсянникова Ольга, команда Приморського району (керівник Микалюк С.М.);
ІІ місце – Богдашкіна Катерина, Токмацький відділ КЗ "ЗОЦТКУМ” ЗОР (керівник Сіренко В.П.);
ІІІ місце – Ємельянова Настя, СТК «Едельвейс» Комунарський район (керівник Решетняк Л.В.).

у групі Ч-18:
І місце – Гогунський Денис, Приморський відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Попов Є.Б.);
ІІ місце – Івахнюк Олексій, КЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР (керівник Трапер Б.П.);
ІІІ місце – Воробйов, Енергодарський ЦТКС м. Енергодар (керівник Авдєєва М.В.).

у групі Ж-18:
І місце – Магда Олена, КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Трапер Б.П.);
ІІ місце – Мартиненко Софія, Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, м.Мелітополь (керівник Ігнатов О.В.);
ІІІ місце – Закутська Катерина, Приморський відділ КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Микалюк С.М.).

у групі Ч-21:
І місце – Скрагленко Дмитро, КЗ «ЗОЦТКУМ»ЗОР (керівник Трапер Б.П.);
ІІ місце – Бондаренко Ярослав, Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, м.Мелітополь (керівник Акимов А.К.);
ІІІ місце – Полянський Олександр, КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР (керівник Доценко А.В.).



















Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 320
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0