Понеділок, 19.10.2020, 17:23
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [179]
Краєзнавчий відділ [260]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [236]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [93]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [162]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [76]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [138]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [72]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [93]
Поточна діяльність гуртків Центру
 

15:56
Відбулись змагання зі спортивного орієнтування «Лілін Кубок»

Відбулись змагання зі спортивного орієнтування «Лілін Кубок»

Вже стало доброю традицією в першу неділю жовтня збиратись на змагання зі спортивного орієнтування «Лілін Кубок», які організовує Запорізька обласна федерація спортивного орієнтування.

Цього року змагання пройшли 04 жовтня на території Великого Лугу в м. Запоріжжя. Всього прийняло участь майже 200 учасників, з яких 59 – вихованці КЗ «Центр туризму» ЗОР: учнівська молодь з м. Бердянськ (керівники команд Лазаренко Є.В., Лазаренко А.Ю., Іванова Л.О., Данилюк Т.В.), м. Токмак (керівники Садовнікова Ю.В., Калінін Є.Г., Іванова Т.М.) та з м. Запоріжжя (керівники Некрасов С.А., Жиленко Т.М., Смірнов С.О., Бебешко С.Я.).

Учасники орієнтувались на місцевості за допомогою карти та компасу, відмічаючи контрольні пункти електронною відміткою. Наші діти долали дистанції довжиною до 4 км в різних вікових групах від 12 до 21 років.

Керівники гуртків надихали дітей своїм прикладом, також взявши участь у змаганнях разом з вихованцями, тільки в своїх вікових групах – ч/ж-21 та ч-60.

Вітаємо наших призерів та переможців і бажаємо нових цікавих змагань!

Серед дівчат І місце посіли Зінов’єва Дар’я (група Ж-14, керівник Жиленко Т.М.), Карауланова Августина (група Ж-18, керівник Лазаренко Є.В.), також ІІІ місце в тій самій віковій групі зайняла Смірнова Аліна (керівник Садовнікова Ю.В.).

Серед хлопців І місце виборов Штанкевич Сергій (група Ч-14, керівник Бебешко С.Я.), ІІ місце дістав Шиметенко Станіслав (група Ч-18, керівник Данилюк Т.В.), і ІІІ місце посів Коровин Антон (група Ч-15, керівник Некрасов С.А.).

Категорія: Робота гуртків | Переглядів: 31 | Додав: zpcentrturizmu
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Ми в соцмережах
Важливо
Очно-заочні курси підготовки інструкторів дитячо-юнацького туризму
Важливо
Ліси
Запорізького краю
Календар новин
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Форма входу
Пошук
Сайт управляється системою uCoz