Середа, 18.10.2017, 20:41
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [362]
Краєзнавчий відділ [145]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [142]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [27]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [94]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [38]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [112]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [43]
Вітання з досягненнями
Скаутинг і краєзнавство [0]
Один з напрямів роботи краєзнавчих гуртків
Головна » 2017 » Квітень » 21 » XІІІ Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді
XІІІ Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді
14:35

18-20 квітня 2017 року відбувся XІІІ Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді. На жаль, погода не дозволила провести змагання на острові Хортиця, але це не зупинило нас,й змагання були перенесені до приміщення Центру туризму. У Чемпіонаті взяло участь 9 команд з м. Запоріжжя, м. Бердянська, м. Мелітополя, Веселівськогота Приморського районів, всього 70 учасників.

Спонсорами наших змагань були Центр туристського екіпірування «Футен» та Будівельний гіпермаркет «Епіцентр», які надали призи для команд та учасників, що змагались на дистанціях «Смуга перешкод» - зв’язки та командна техніка. Вперше за довгий час діти отримали призи: карабіни, стропи та туристичні гаманці від туристичного магазину «Футен», а також туристичні казанки та туристичні килимки від гіпермаркету «Епіцентр»

Хочемо подякувати нашим спонсорам за підтримку у розвитку дитячого спортивного туризму у Запорізькій області!

У загальному заліку змагань у молодшій віковій групі (клас дистанції – ІІ) за:
І місце – команду «Оптимісти» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Лазаренко Є. В.);
ІІ місце – команду СТК «Едельвейс» Комунарського району м. Запоріжжя (керівник команди Хомякова О. М.);
ІІІ місце – команду «Іскра» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);

У загальному заліку змагань у середній віковій групі (клас дистанції – ІІ) за:
І місце – команду «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Іванова Л.О.);
ІІ місце – команду «Майбутні Аси» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команду ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник команди Волошенюк В.М.);

У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» у молодшій віковій групі:
І місце – команда «Оптимісти» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Лазаренко Є. В.);
ІІ місце – команда СТК «Едельвейс» Комунарського району м. Запоріжжя (керівник команди Хомякова О. М.);
ІІІ місце – команда «Іскра» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);

У командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» у середній віковій групі:
І місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Іванова Л.О.);
ІІ місце – команда «Майбутні Аси» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник команди Волошенюк В.М.);

У змаганнях зв’язок (командний залік) на дистанції «Смуга перешкод» у молодшій віковій групі:
І місце – команда «Оптимісти» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Лазаренко Є. В.);
ІІ місце – команда СТК «Едельвейс» Комунарського району м. Запоріжжя (керівник команди Хомякова О. М.);
ІІІ місце – команда «Іскра» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);

У змаганнях зв’язок (командний залік) на дистанції «Смуга перешкод» у середній віковій групі:
І місце – команда «Оріон» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Бердянськ (керівник команди Іванова Л.О.);
ІІ місце – команда «Майбутні Аси» Приморського відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.Приморськ (керівник команди Микалюк С.М.);
ІІІ місце – команда ЦТКТУМ м. Мелітополь (керівник команди Волошенюк В.М.);

;">
Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 182
Всього коментарів: 1
0
1  

Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0