Неділя, 17.12.2017, 21:40
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [362]
Краєзнавчий відділ [154]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [147]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [28]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [100]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [40]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [115]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [44]
Вітання з досягненнями
Головна » 2017 » Вересень » 26 » XXX обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму
XXX обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму
14:20

Інформація про проведення XXX обласного зльоту-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвяченого Всесвітньому Дню туризму м. Запоріжжя (о. Хортиця)

За підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки з 21 до 23 вересня 2017 року на о. Хортиця на території спортивно-фізкультурного комплексу «Студентська січ» Запорізької Державної інженерної Академії відбувся XXX обласний зліт-змагання зі спортивного пішохідного туризму серед працівників освіти, присвячений Всесвітньому Дню туризму.

Зліт-змагання проводився з метою:
- популяризація та пропаганда туризму серед працівників освіти;
- надання методичної та практичної допомоги працівникам освіти з туристсько-краєзнавчої роботи в навчальних закладах;
- підвищення рівня туристської майстерності працівників освіти;
- обмін досвідом роботи між працівниками освіти з питань туризму та краєзнавства.

У зльоті - змаганні брали участь 28 команд загальною кількістю 155 учасників: комунального закладу Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради, Вознесенівського, Дніпровського, Заводського, Комунарського, Олександрівського, Шеченківського районів м. Запоріжжя; м. Енергодара, м. Мелітополя, м. Бердянськ; Бердянського, Більмацького, Василівського, Веселівського, Гуляйпільського, Запорізького, Мелітопольського, Михайлівського, Чернігівського та Якимівського районів Запорізької області.

Делегації складались з однієї або двох команд різних вікових категорій:
- «Загальна команда», вік учасників – до 45 років;
- «Ветерани туризму», віком від 46 років.

Змагання проводились у трьох номінаціях:
- «Смуга перешкод» - командні змагання з техніки пішохідного туризму клас дистанції І (перший);
- «Спортивні конкурси» - («Лабіринт» - спортивне орієнтування, «В’язання туристських вузлів», « Кип’ятіння води»);
- «Творчі конкурси» - («Фотоконкурс», «Туристський обід», «Візитна картка команди»).

Згідно протоколів головної суддівської колегії переможцями стали:

Вікова категорія «Ветерани туризму»

Номінація «Смуга перешкод»:
І місце – команда Мелітопольського району, Мелітопольський районний відділ освіти, керівник команди – Степанов О.В.;
ІІ місце – команда Гуляйпільського району, відділ освіти Гуляйпільської районної ради державної адміністрації, керівник команди – Лисенко О.М.;
ІІІ місце – команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Ясінська Н.В..

Номінація «Творчі конкурси»:
І місце - команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Ясінська Н.В.;
ІІ місце – команда Веселівського району, Веселівський районний відділ освіти, керівник команди - Остроконь А.В.;
ІІІ місце – команда Мелітопольського району, Мелітопольський районний відділ освіти, керівник команди – Степанов О.В.

Номінація «Спортивні конкурси:
І місце – команда Мелітопольського району, Мелітопольський районний відділ освіти, керівник команди – Степанов О.В.;
ІІ місце - команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Ясінська Н.В.;
ІІІ місце –команда Веселівського району, Веселівський районний відділ освіти, керівник команди – Остроконь А.В.

Вікова категорія «Загальна команда»

Номінація «Смуга перешкод»:
І місце – команда Більмацького району, Більмацький відділ освіти , керівник команди - Заярський О.В.;
ІІ місце – команда Комунарського району, м. Запоріжжя Комунарський районний відділ освіти, керівник команди - Хомякова О.М.;
ІІІ місце – команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Кобзева Т.В..

Номінація «Творчі конкурси»:
І місце – команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Кобзева Т.В.;
ІІ місце – команда м. Мелітополя, Управління освіти Мелітопольської міської ради, керівник команди – Волошенюк В.М.;
ІІI місце –команда Мелітопольського району, Мелітопольський районний відділ освіти, керівник команди – Степанов О.В..

Номінація «Спортивні конкурси:
І місце – команда Комунарського району, м. Запоріжжя Комунарський районний відділ освіти, керівник команди Хомякова О.М.;
ІІ місце – команда Гуляйпільського району, Відділ освіти Гуляйпільської районної ради державної адміністрації, керівник команди –Ганенко Д. О.;
ІІІ місце – команда м. Мелітополя, Управління освіти Мелітопольської міської ради, керівник команди – Волошенюк В.М.;
ІІІ місце – команда м. Енергодара, управління освіти Енергодарської міської ради, керівник команди – Кобзева Т.В.;

Виконуючий обов’язки завідувача
туристсько-спортивного відділу Т.Г.Завгородня

 

 

Категорія: Спортивний відділ | Переглядів: 232
Всього коментарів: 0
Сайт управляється системою uCoz
Форма входу
Пошук
Календар новин
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0