|
Головна » 2021 » Січень » 11
Нагадуємо, що до 05 лютого 2021 року продовжується прийом робіт на обласний творчий конкурс учнівської молоді «Туристський калейдоскоп».
|
Цього року, 6 січня на базі Вільнянської гімназії «Світоч» на особистих дистанціях змагались вихованці гуртків «Пішохідний туризм» (керівниця Яна Рогатіна), «Пішохідний туризм» (керівниця Вікторія Владенко) та «Джура» (керівник Валентин Ячін).
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|