Понеділок, 27.05.2024, 01:48
   Ви увійшли як Гость • Група "Гості" • RSS
Меню сайту
Напрями роботи
Категорії розділу
Новини Центру [191]
Краєзнавчий відділ [322]
Новини краєзнавчого відділу
Спортивний відділ [285]
Новини туристсько-спортивного відділу
Методичний відділ [152]
Новини методичного відділу
Патріотичне виховання [181]
Новини з питань патріотичного виховання
МАН [94]
Новини щодо Малої академії наук
Бібліотека [148]
Методичні матеріали, додані до розділу "Бібліотека"
Досягнення [82]
Вітання з досягненнями
Робота гуртків [132]
Поточна діяльність гуртків Центру
Про методичний відділ з питань патріотичного виховання

Головна » Методичний відділ з питань патріотичного виховання


Методичний відділ з питань патріотичного виховання
 

На виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та методичних рекомендації щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації: від 13.07.2015 № 0402/172/323 Про впровадження Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді»; від 02.07.2015 № 0391 «Про залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР у 2015-2016 навчальному році» 02.11.2015 року у комунальному закладі «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було створено методичний відділ з питань патріотичного виховання, перед яким поставлено наступні задачі:


  - впровадження Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, заходів щодо її реалізації та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді в навчальних закладах Запорізької області в межах повноважень Центру.
  - вивчення сучасних виховних систем, технологій і методик у сфері національно-патріотичного виховання, узагальнення та поширення найкращого досвіду України в навчально-виховний процес Центру.
  - підвищення професійної компетентності фахівців-педагогів навчальних закладів у сфері організації та проведення масових заходів національно-патріотичної спрямованості.
  - організація та координація інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання в навчальних закладах області в межах повноважень Центру.
  - створення системи ефективного моніторингу роботи навчальних закладів Запорізької області у сфері національно-патріотичного виховання.
  - здійснення заходів з активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Запорізькій області у тісній взаємодії Центру, навчальних закладів та громадських дитячих об’єднань, клубів, гуртків на принципах взаємозацікавленого співробітництва.
  - сприяння підтримки дитячих громадських об’єднань, центрів, клубів, діяльність яких пов’язана з національно-патріотичним вихованням дітей та молоді на базі навчальних закладів області в межах повноважень Центру.
  - збільшення кількості проведення обласних заходів з учнівською молоддю із вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.
  - участь у розробці перспективних планів розвитку Центру щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
  - розвиток співпраці закладу з громадськими організаціями, об’єднаннями, установами з національно-патріотичною спрямованістю.
  - методичне забезпечення навчально-виховного процесу Центру (розробка програм, методичних рекомендацій, посібників, сценаріїв тощо).
  - організація та проведення масових заходів Центру різного рівня з національно-патріотичного виховання.

Сайт управляється системою uCoz
Ми в соцмережах
Важливо
"Сокіл"
("Джура")
Важливо
Ліси
Запорізького краю
Календар новин
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наші партнери

Міністерство освіти і науки України

УДЦТКУМ

Обласна Федерація спортивного туризму

Обласна Федерація спортивного орієнтування

Форма входу
Пошук