|
11:17 Посвята в туристи гуртка "Джура" |
![](http://zoctkum.ucoz.ua/GURTKI/2018/Sova_posvata/01.jpg)
В рамках Посвяти в туристи, вихованці гуртка «Джура» КЗ «Центр туризму» ЗОР здійснили навчально-тренувальний похід до балки Баранова, де відпрацьовували навички розпалювання багаття та елементи геологічних досліджень. У заході взяли участь 12 членів гуртка «Джура» .
|
Категорія: Робота гуртків |
Переглядів: 510 |
Додав: Admin2
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
![](/.s/t/121/8.gif) |
Copyright MyCorp © 2024 |
![](/.s/t/121/13.gif) |
|
|