|
Головна » 2019 » Грудень » 23
21 та 22 грудня 2019 року, на базі Вільнянської гімназії «Світоч» відбулися навчально-тренувальні збори збірної команди області зі спортивного туризму, в яких взяли участь вихованці туристсько-спортивних гуртків Запорізької області.
|
Запрошуємо школярів області та їх керівників до занять у Зимовій школі МАН (історико-географічний профіль), яка розпочне свою роботу 24 грудня 2019 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР о 10.00 год.
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|