|
Головна » 2021 » Березень » 26
23-24 березня проведено II тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу». Український державний центр національно-патріотичного виховання краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з Миколаївським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді провели Конкурс у режимі онлайн.
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|