|
Головна » 2019 » Січень » 21
Цими вихідними 19 та 20 січня 2019 року відбулися перші навчально-тренувальні збори для вихованців туристсько-спортивних гуртків з різних куточків області. Співробітниками КЗ «Центр туризму» ЗОР було підготовлено цікаві дистанції з пішохідного туризму. Збори проходили 19 січня на базі Вільнянської гімназії «Світоч» та 20 січня у спортивній залі СТК «Едельвейс».
|
Для завантаження розміщено повну версію настільної гри «100 років боротьби. Українська революція».
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|