|
Головна » 2019 » Січень » 31
30 січня 2019 року у приміщенні комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі КЗ «Центр туризму» ЗОР) відбувся обласний семінар «Актуальні питання краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання» за участю регіонального науково-методичного центру «Освіта та громадянське суспільство» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Школи медіа-патріотів з міста Києва.
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|