|
Головна » 2019 » Січень » 28
Цими вихідними, 26 та 27 січня 2019 року, за ініціативи комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради у місті Вільнянську в спортивній залі гімназії «Світоч» відбувся перший Кубок Запорізької області зі спортивного гірського туризму серед учнівської молоді в приміщеннях пам’яті Нагорного Льва Івановича.
|
| |
![](//s23.ucoz.net/t/121/8.gif) |
Сайт управляється системою uCoz | ![](//s23.ucoz.net/t/121/13.gif) |
|
|